Oferujemy najlepsze tłumaczenia ustne na rynku! Nasze biuro działa w oparciu o współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, z których wielu to native speakerzy, czyli rodzimi użytkownicy danego języka. Ich przewaga nad zwykłymi tłumaczami to niewątpliwie doskonała znajomość języka, którą nabywają naturalnie, a nie przez naukę na kursach czy szkoleniach. Swoboda w tłumaczeniu ma ogromne znaczenie dla jakości przekładu, gdyż tylko tłumacz pewny swoich umiejętności może efektywnie przekazać informacje z jednego języka na drugi.

Wykonujemy tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne na zlecenie firm, osób prywatnych i instytucji. Nasi tłumacze działają na terenie całej Polski i zagranicą, zgodnie z wymaganiami klientów.

Zapewniamy obsługę tłumaczeniową konferencji, szkoleń, zjazdów, wystąpień politycznych, spotkań biznesowych i prywatnych, telekonferencji i wielu innych.

Tłumaczenia konsekutywne polecane są przy spotkaniach z małą liczbą uczestników, gdzie nie zachodzi konieczność translacji na więcej niż jeden język obcy. Wynika to z faktu, iż tłumaczenie konsekutywne wykonywane jest bez użycia sprzętu pozwalającego na wielojęzykowy przekład. Przykładowo, jeżeli uczestnicy spotkania posługują się językiem rosyjskim, tłumacz języka rosyjskiego przekłada słowa prelegenta po kilku lub kilkunastu zdaniach starając się streścić najważniejsze informacje. W sytuacjach, gdy w jednym miejscu spotykają się użytkownicy wielu języków, przemówienie musi być tłumaczone przez kilku tłumaczy. W takim przypadku najwygodniejsze jest tłumaczenie symultaniczne, które odbywa się przy użyciu dźwiękoszczelnych kabin i wykorzystaniu słuchawek, które dają możliwość równoczesnego tłumaczenia na kilka języków. To obecnie najczęściej wykonywana forma tłumaczenia. Cennik przekładów ustnych uzależniony jest od wielu czynników. Bierzemy pod uwagę rodzaj tłumaczenia, czas, miejsce realizacji oraz liczbę osób pracujących przy zleceniu. W każdym przypadku oferujemy konkurencyjne stawki!